Producenci
Basic 600 XL Dąb Studioline Brązowo - Szary 1748194 Parador
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wymiary i specyfikacja
| Kolekcja | Basic 600 XL (4V) |
| Wymiary | 2200 x 243 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Klasa ścieralności | AC4, Klasa 32 |
| Rodzaj wykończenia | 4 stronna V-fuga |
| Metoda montażu | Pływająco |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak (max. 27 °C) |
| Opakowanie | 3,208 m2 (6 szt.) |
| Gwarancja | 12 lat |
| System łączenia | Safe-Lock® PRO |
| Koszt dostawy od | 199,99 |
| Unit pricing base measure | 1sqm |
| Unit pricing measure | 3.208sqm |