Producenci
Classic 1050 Modrzew Yukon Naturalny 1748721 arador
Cena regularna:
113,95 zł
Cena regularna:
92,64 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wymiary i specyfikacja
| Kolekcja | Classic 1050 |
| Wymiary | 1285 x 194 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Klasa ścieralności | AC5, Klasa 33 |
| Rodzaj wykończenia | 4 stronna V-fuga |
| Metoda montażu | Pływająco |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak (max. 27 °C) |
| Opakowanie | 2,493 m2 (10 szt.) |
| Gwarancja | Dożywotnia |
| System łączenia | Safe-Lock® PRO |
| Koszt dostawy od | 199,99 |
| Unit pricing base measure | 1sqm |
| Unit pricing measure | 2.493sqm |