Producenci
Globalwood Tenacity herringbone Collection IDA 1736
Cena regularna:
239,99 zł
Cena regularna:
195,11 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja Tenacity Herringbone to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie do układania klasycznych wzorów jodełki. W każdym opakowaniu znajduje się instrukcja montażu oraz szablon do cięcia, które ułatwiają instalację. Panele tej kolekcji cechują się wyjątkową trwałością i realistycznym wyglądem, dzięki 4-stronnie malowanym krawędziom oraz zsynchronizowanej strukturze z tłoczeniem. Dodatkowym atutem jest zintegrowany podkład korkowy o grubości 1 mm, zapewniający komfort użytkowania.
| Szerokość | 120 mm |
|---|---|
| Długość | 600 mm |
| Całkowita grubość | 9 mm |
| Struktura powierzchni | Embossed-in-Register |
| Podkład | 1 mm Cork |
| Faza | Painted Bevel on 4 Sides |
| Installation | Floating / Glueless |
|---|---|
| System zamków | Herringbone Lock |
| Greenguard Gold | Yes |
| Zawartość opakowania | 36 pcs / 2.59 m² |
| Waga opakowania | 23.6 kg |