Producenci
Globalwood Tenacity plank collection ceres 1735
Cena regularna:
219,99 zł
Cena regularna:
178,85 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja paneli Tenacity to wszechstronne rozwiązanie inspirowane naturalnym pięknem drewna i klasycznym urokiem dębu. Zróżnicowane dekory i subtelne wariacje kolorystyczne nadają podłodze wyjątkowy, przytulny charakter. Panele wyposażone są w 4-stronnie fazowane krawędzie oraz zsynchronizowaną strukturę z tłoczeniem, co zwiększa ich realizm. Dodatkowo kolekcja posiada podkład korkowy o grubości 1 mm, zapewniający większy komfort i trwałość.
| Szerokość | 194 mm |
|---|---|
| Długość | 1215 mm |
| Całkowita grubość | 9 mm |
| Struktura powierzchni | Embossed-in-Register |
| Podkład | 1 mm Cork |
| Faza | Painted Bevel on 4 Sides |
| Installation | Floating / Glueless |
|---|---|
| System zamków | Angle-Tap |
| Greenguard Gold | Yes |
| Zawartość opakowania | 11 pcs / 2.59 m² |
| Waga opakowania | 23.6 kg |