Producenci
Globalwood camino lino
Cena regularna:
189,99 zł
Cena regularna:
154,46 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
globalwood camino lino
| Wymiary | |
| Grubość warstwy wierzchniej | 0,55 mm |
| Grubość górnej warstwy winylowej | 1,00 mm |
| Grubość warstwy nośnej (SPC) | 3,50 mm |
| Grubość dolnej warstwy winylowej | 1,50 mm |
| Grubość maty wygłuszającej (IXPE) | 1,50 mm |
| Grubość całkowita | 8,00 mm |
| Długość | 1800 mm |
| Szerokość | 228 mm |
| Pakowanie | |
| Ilość sztuk w kartonie | 5 |
| Ilość m2 w kartonie | 2,052 |
| Waga jednego kartonu w kg | 28 |