Producenci
Metamorphose 6.0 herringbone Mystique PAN000363
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Kod produktu: |
PAN000363 |
| Producent: | Metamorphose |
| Kod producenta: | PAN000363 |
| Kolekcja: | Metamorphose 6.0 |
| Akustyczne: | Tak |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 34 |
| GRUBOŚĆ (MM): | 6 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Tak |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| ZINTEGROWANY PODKŁAD: | TAK |
| GWARANCJA: | 25 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 125 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 625 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: | 0.7 mm |
| WŁAŚCIWOŚCI ANTYPOŚLIZGOWE: | Tak |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 20 |