Producenci
Ragno Woodglam Tortora RTT. 10x70 Płytka gresowa R06Q
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ragno Woodglam Tortora RTT. 10x70 Płytka gresowa R06Q
| Kolor | Tortora |
| Rozmiar | 10x70 cm |
| Grubość | 9 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,19 m2 (17 szt) |
| Waga paczki | 20,78 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Ragno |
| Seria | Woodglam |
| Rodzaj | Drewnopodobne |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |