Producenci
Trendtime 1 Globetrotter Urban Nature 1473921 Parador
Cena regularna:
131,95 zł
Cena regularna:
107,28 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Kolekcja | Trendtime 1 |
| Wymiary | 1285 x 158 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Klasa ścieralności | AC4, Klasa 32 |
| Rodzaj wykończenia | 4 stronna V-fuga |
| Metoda montażu | Pływająco |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak (max. 27 °C) |
| Opakowanie | 2,03 m2 (10 szt.) |
| Gwarancja | Dożywotnia |
| System łączenia | Safe-Lock® PRO |
| Koszt dostawy od | 199,99 |
| Unit pricing base measure | 1sqm |
| Unit pricing measure | 2.03sqm |