Producenci
Trendtime 3 Dąb Studioline Naturalny 1747866 Parador
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Kolekcja | Trendtime 3 |
| Wymiary | 858 x 143 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Klasa ścieralności | AC4, Klasa 32 |
| Rodzaj wykończenia | 4 stronna V-fuga |
| Metoda montażu | Pływająco |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak (max. 27 °C) |
| Opakowanie | 1,595 m2 (13 szt.) |
| Gwarancja | Dożywotnia |
| System łączenia | Allround-Click |
| Koszt dostawy od | 199,99 |
| Unit pricing base measure | 1sqm |
| Unit pricing measure | 1.595sqm |