Producenci
Trendtime 5 Beton Ciemnoszary 1743596 Parador
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Kolekcja | Trendtime 5 |
| Wymiary | 853 x 400 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Klasa ścieralności | AC4, Klasa 32 |
| Rodzaj wykończenia | 4 stronna V-fuga |
| Metoda montażu | Pływająco |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak (max. 27 °C) |
| Opakowanie | 1,706 m2 (5 szt.) |
| Gwarancja | Dożywotnia |
| System łączenia | Safe-Lock® PRO |
| Koszt dostawy od | 199,99 |
| Unit pricing base measure | 1sqm |
| Unit pricing measure | 1.706sqm |