Producenci
Trendtime 8 Dąb Loara Miodowy 1748769 Parador
Cena regularna:
149,95 zł
Cena regularna:
121,91 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Kolekcja | Trendtime 8 |
| Wymiary | 1285 x 330 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Klasa ścieralności | AC4, Klasa 32 |
| Rodzaj wykończenia | 2 stronna V-fuga |
| Metoda montażu | Pływająco |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak (max. 27 °C) |
| Opakowanie | 2,12 m2 (5 szt.) |
| Gwarancja | Dożywotnia |
| System łączenia | Safe-Lock® PRO |
| Koszt dostawy od | 199,99 |
| Unit pricing base measure | 1sqm |
| Unit pricing measure | 2.12sqm |