Producenci
Wanna wolnostojąca przyścienna Lavita ELIAS 1500x750x580
Cena regularna:
3 400,00 zł
Cena regularna:
2 764,23 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj wanny: | Wanny przyścienne |
|---|---|
| Kolekcja: | Elias |
| Kształt wanny: | Owalny |
| Kolor syfonu: | Biały |
| Dostawca: | Lavita |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Długość: | 150 cm |
| Marka: | Lavita |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Pojemność wanny: | 255 L |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Obudowa wanny: | Obudowa zintegrowana |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |