Producenci
Wild Wood Camsan Gloria 6000 Palmira
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PALMIRA 6000
Piękny rysunek drewna, do złudzenia przypominający naturalną deskę – tym wyróżniają się panele laminowane Palmira. To nowość z kolekcji Gloria, cechującej się niebanalnymi odcieniami podłóg, które z powodzeniem możesz zamontować w każdym wnętrzu swojego domu jak i w biurze czy restauracji. Odpowiednia twardość oraz solidność paneli Palmira sprawiają, iż jest to podłoga nadająca się znakomicie nawet tam, gdzie nawierzchnia jest wysoko eksploatowana.
Panele Palmira to dość intensywny odcień brązu, z widocznymi słojami oraz głęboką strukturą. Wykonano jest tak, iż do złudzenia przypominają w wyglądzie oraz w dotyku naturalne drewno. Wygląd tychże paneli pasował będzie zarówno do aranżacji rustykalnych jak i loftowych, zależnie od reszty wykończenia. To sprawia, iż jest to wzór dość uniwersalny, a na pewno bardzo ponadczasowy. Rysunek naturalnego drewna oraz jego klasyczna barwa nigdy nie wychodzą z mody, zawsze wyglądają świeżo i gustownie.
Kolekcja Gloria to panele cechujące się wysokiej klasy parametrami, co sprawia, iż sprawdzą się w każdym możliwym wnętrzu. Cechuje je wysoka klasa ścieralności, twardość oraz odpowiednia grubość, co pozwala na wieloletnie ich użytkowanie także we wnętrzach narażonych na bardzo wysoki poziom ruchu. Panele Palmira to świetny wybór, jeśli szukasz naturalnego rysunku drewna i najlepszych parametrów podłóg laminowanych na rynku.
| Kolekcja | Gloria |
| Wymiary | 1380 x 190 mm |
| Grubość | 12 mm |
| Klasa ścieralności | AC5, Klasa 33 |
| Rodzaj wykończenia | 4 stronna V-fuga |
| Metoda montażu | Pływająco |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Opakowanie | 1,58 m2 (6 szt.) |
| Gwarancja | 15 lat |
| System łączenia | Click: 2G Valinge |
| Kolekcja | Gloria |
| Wymiary | 1380 x 190 mm |
| Grubość | 12 mm |
| Klasa ścieralności | AC5, Klasa 33 |
| Rodzaj wykończenia | 4 stronna V-fuga |
| Metoda montażu | Pływająco |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Opakowanie | 1,58 m2 (6 szt.) |
| Gwarancja | 15 lat |
| System łączenia | Click: 2G Valinge |