| Kod produktu: | 1806666 |
| Producent: | Egger (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 1806666 |
| Kolekcja: | NatureSense Herringbone |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Jasny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Jodełka |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Tak |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 168 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 840 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 14 |
Producenci
Egger herringbone Dąb Baronia piaskowy EL2133
Cena regularna:
117,95 zł
Cena regularna:
95,89 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni